Gálicz Péter

Hazatérhet egy légiós Dzsudzsák. Péter Gálicz 25 giugno 2000 è un nuotatore ungherese specializzata nel nuoto di fondo.

Pin By Erika Bogdan On Macsesz Easter Paintings Animals Animal Gifs

Rangadóval kezd az FTC kisorsolták a 20222023-as idény menetrendjét.

. Gálicz Péter bronzérmet nyert a nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyében csütörtökön a Lupa-tavon rendezett világbajnokságon. FINA világbajnokság úszóprogramjainak utolsó napján került megrendezésre a női és a férfi 25 kilométeres nyílt vízi úszás. 1 day agoGálicz Péter bronzérmet nyert a nyíltvízi úszók 25 kilométeres világbajnoki versenyében csütörtökön a Lupa-tavon.

Gálicz Péter bronzérmet nyert a nyíltvízi úszás 25 kilométeres versenyszámában. A bronzérmes Gálicz Péter a célba. Barsi Zoltán 2022.

FINA and Olympic medals 1 0 Gold. Az olasz Dario Veranit és a francia Axel Reymond-t követve a harmadik helyen úszott célba több mint 5 órányi küzdelem után Gálicz Péter a budapesti úszó-vb 25 km-es nyílt. Gálicz Péter bronzérmet nyert a nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyében csütörtökön a Lupa-tavon rendezett.

Gálicz Péter bronzérmet nyert a nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyében csütörtökön a Lupa-tavon rendezett világbajnokságon. Gálicz Péter bronzérmes 25 kilométeren. Gálicz Péter a harmadik helyen ért célba a nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyén a Lupa-tavon.

Gálicz Péter bronzérmes 25 kilométeren. A szám másik magyarja Kalmár Ákos. Results Medals Profile Personal Best Results.

A bronzérmes Gálicz Péter a célba érkezés után a férfi. Elképesztő hajrával úszott fel a dobogóra a magyar versenyző. Péter Gálicz 25 de junio de 2000 es un deportista húngaro que compite en natación en la modalidad de aguas abiertas.

Úgy készültem majd hogy azt mondom jó kis verseny volt tetszik ez a hatodik-nyolcadik hely de bronzéremre nem készültem. A versenyt óriási hajrával az olasz Dario Verani nyerte. Péter Gálicz finished third with an extraordinary finish.

Gálicz Péter bronzérmet nyert nyíltvízi úszók 25 kilométeres férfi versenyében a hazai rendezésű vizes világbajnokságon. 1 day agoA 19. 1 day agoGálicz Péter reggel hét órakor ugrott a Lupa-tó vizébe majd öt órás úszás után világbajnoki bronzérmet szerzett.

Június 30 csütörtök 1324. A szám másik magyarja Kalmár Ákos - aki első világversenyén szerepelt ebben a szakágban - a nyolcadik helyen zárt. 1 day agoNB I.

A eseményt csütörtökön Lupa-tavon bonyolították le rekkenő hőségben írja az MTI. 1 day agoPéter Gálicz won the bronze medal at the Hungarian World Aquatics Championships in the 25 km open water swimming. A szám másik magyarja Kalmár Ákos - aki első.

The second place went to the former defending champion. The 22-year-old Hungarian swimmer finished 139 seconds behind. Gálicz Péter vb-bronzérmes a 25 kilométeres úszásban.

Ganó una medalla de bronce en el Campeonato Mundial de. A versenyt az olasz Dario. Gálicz Péter bronzérmet nyert a nyíltvízi úszók 25 kilométeres világbajnoki versenyében csütörtökön a Lupa-tavon.

Gálicz Péter bronzérmet nyert a nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyében csütörtökön a Lupa-tavon rendezett világbajnokságon. Gálicz Péter bronzérmes 25 kilométeren. A Magyarországon rendezett vizes világbajnokság nyíltvizi úszásának utolsó napján rendezték a leggyilkosabb a.

The race was won by Italian Dario Verani. 1 day agoVizes vb 2022 - Gálicz Péter bronzérmes 25 kilométeren. Leginkább saját magamat leptem meg ezzel az.

1 day agoA Ferencváros úszója megszerezte a magyar küldöttség negyedik érmét. A maratoni versenyszámban három. 1 day agoElképesztő bravúr.

Gálicz éremért harcol 25 km-en élő hírfolyam. Gálicz Péter bronzérmet nyert a nyíltvízi. Gálicz Péter bronzérmet nyert 25 kilométeren.

A nyílt vízi úszók világbajnoki versenyeinek befejező napján a férfiak 25 kilométeres számában Gálicz Péter a. Mti Gálicz Péter félelmetes hajrával nagyon simán beért harmadiknak a 22 éves kiválóság 139 mp-s hátránnyal világbajnoki bronzérmes.

2 Amazing Winter Paintings 2 Csodalatos Teli Tajkep Winter Painting Lake Sunset Painting